9.8 C
Skopje
четврток, октомври 21, 2021

region.mk

0 КОМЕНТАРИ
4942 ПОСТОВИ

featured

Ладич кон своите сограѓани од Пробиштип: На крајот, Вие одлучувате, а Вие никогаш не грешите!

Почитувани сограѓани, Вие сте мојот тим и мојот мотив. Вие докажавте дека Пробиштип е исклучителен град. Како и секогаш Вие точно знаете да препознаете „што е...

СКАНДАЛ: Прекршен изборниот молк во Штип – од страна на носителот на листата на ВМРО-ДПМНЕ

Носителот на листата на ДПМНЕ во Штип прекршува изборен молк, рекламите на неговиот профил се сеуште активни. Вака ли сакате да водите држава бе...

На последниот ТВ дуел, Сашко Николов му го зададе крајниот удар на Иван Јорданов

На последниот ТВ дуел меѓу Сашко Николов и Иван Јорданов, до израз дојде целата слика за двајцата кандидати. Слободно може да се каже дека...
- Advertisement -

Latest news

Ладич кон своите сограѓани од Пробиштип: На крајот, Вие одлучувате, а Вие никогаш не грешите!

Почитувани сограѓани, Вие сте мојот тим и мојот мотив. Вие докажавте дека Пробиштип е исклучителен град. Како и секогаш Вие точно знаете да препознаете „што е...

Николов: Штип нека биде пример за фер и демократски избори

Штип нека биде пример за фер и демократски избори ! Нека биде фер и демократски денешниов ден! Гласањето е граѓанска должност на сите полнолетни граѓани...

СКАНДАЛ: Прекршен изборниот молк во Штип – од страна на носителот на листата на ВМРО-ДПМНЕ

Носителот на листата на ДПМНЕ во Штип прекршува изборен молк, рекламите на неговиот профил се сеуште активни. Вака ли сакате да водите држава бе...

На последниот ТВ дуел, Сашко Николов му го зададе крајниот удар на Иван Јорданов

На последниот ТВ дуел меѓу Сашко Николов и Иван Јорданов, до израз дојде целата слика за двајцата кандидати. Слободно може да се каже дека...

Распад систем на ДПМНЕ во Штип – носеа луѓе од други градови за да не доживеат ПОТОП

Не можеа да соберат луѓе од Штип па ги влечат од другите градови за Сендвич. #ГрујоСистем

(АНКЕТА) Еве како ќе гласаат Скопјани – Шилегов убедливо води!

Најновата анкета, пред изборите најавува убедлива победа на актуелниот градоначалник, Петре Шилегов. За Шилегов на изборите ќе гласаат 46% од излезените граѓани, Данела Арсовска ќе...

Коциќ: Заедно може да го направиме Велес подобро место за живеење

Изминатите три недели ги презентиравме клучните проекти од програмата “Најдоброто за мојата општина”. Проекти од областа на инфраструктирата, економскиот развој, животната средина, намалувањето на...

Рилак: Ја имав честа да зборувам од населбата Автокоманда, во следните години имаме уште многу проекти за овој дел од градот

📢Вечерва ја имав честа да зборувам од населбата Автокоманда, маалото во кое го поминав своето детство, кое денес со огромно задоволство гледам како расте...

Таткото на Јорданов нелегално преку фондот за здравство дознава кои луѓе се во странство, а потоа ги пишува како пациенти кај другиот негов син

Твит на „Сомнителен“: Кандидатот за градоначалник во Штип од редовите на дпмне бара поддршка а неговиот татко наоѓа лица преку фондот за здравство кои се...

Фото на денот: Браво докторе Сашко Николов

Фотографијата од трибината во Штип на СДСМ со Коалицијата и дефинитивно ги освои срцата на сите граѓани. На истата може да се забележи како актуелниот...
- Advertisement -

Most Commented

Ладич кон своите сограѓани од Пробиштип: На крајот, Вие одлучувате, а Вие никогаш не грешите!

Почитувани сограѓани, Вие сте мојот тим и мојот мотив. Вие докажавте дека Пробиштип е исклучителен град. Како и секогаш Вие точно знаете да препознаете „што е...
- Advertisement -

Николов: Штип нека биде пример за фер и демократски избори

Штип нека биде пример за фер и демократски избори ! Нека биде фер и демократски денешниов ден! Гласањето е граѓанска должност на сите полнолетни граѓани...

СКАНДАЛ: Прекршен изборниот молк во Штип – од страна на носителот на листата на ВМРО-ДПМНЕ

Носителот на листата на ДПМНЕ во Штип прекршува изборен молк, рекламите на неговиот профил се сеуште активни. Вака ли сакате да водите држава бе...

На последниот ТВ дуел, Сашко Николов му го зададе крајниот удар на Иван Јорданов

На последниот ТВ дуел меѓу Сашко Николов и Иван Јорданов, до израз дојде целата слика за двајцата кандидати. Слободно може да се каже дека...
error: Content is protected !!