25.8 C
Skopje
понеделник, септември 27, 2021

(ВИДЕО) ХОРОР: Човек уbил двајца извршители затоа што сакале да му ја исфрлат фамилијата на улица

Трагична вест пренесуваат повеќе светски медиуми.

Еден човек од Сочи уbил двајца извршители откако дошле да го истераат неговото семејство од нивната куќа, изјави извор од регионалните служби за итни случаи.

-Двајца (извршители) беа уб ие ни, рекол извор за Тасс, додавајќи дека врз нив било пу ка но.

Напаѓачот кој го отворил ог-анот беше уапсен од полицијата.

Извршителите дојдоа да извршат извршни дејствија. Меѓутоа, човекот почнал да пу ка кон нив и двајца сторители се уб иени, изјави извор во руската полиција, додавајќи дека нaпаѓaчoт во моментов е во пpитвоp и дека е пренесен во полициска станица.

Информацијата ја потврди полицијата во Сочи.Трагична вест пренесуваат повеќе светски медиуми.

Еден човек од Сочи уbил двајца извршители откако дошле да го истераат неговото семејство од нивната куќа, изјави извор од регионалните служби за итни случаи.

-Двајца (извршители) беа уб ие ни, рекол извор за Тасс, додавајќи дека врз нив било пу ка но.

Напаѓачот кој го отворил ог-анот беше уапсен од полицијата.

Извршителите дојдоа да извршат извршни дејствија. Меѓутоа, човекот почнал да пу ка кон нив и двајца сторители се уб иени, изјави извор во руската полиција, додавајќи дека нaпаѓaчoт во моментов е во пpитвоp и дека е пренесен во полициска станица.

Информацијата ја потврди полицијата во Сочи.ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

Илијев на средба со луѓе кои дале придонес во развојот на Кочани

Средба со луѓе кои дале придонес во развојот на Кочани, на која разменивме мислења за реализираните проекти во изминативе четири години и идеи за...
- Advertisement -

ВМРО-ДПМНЕ со лажна анкета во Штип за водство на Иван Јорданов

ВМРО-ДПМНЕ со лажна анкета во Штип за водство на Иван Јорданов. Анкета направена во "Microsoft Excel" и претставено лажно истражување се шири на социјалните мрежи...

Анастасов – Ладич: Завршено е поплочувањето на седум улици во Маричанска населба

✅ Завршено е поплочувањето на седум улици во Маричанска населба со вкупна должина над 600 метри. ➡️ Општина Пробиштип за овој проект распиша јавна набавка...

Свети Николе добива нова противпожарна станица (ФОТО)

Во полн ек се одвиваат градежните активности околу изградбата на новата противпожарна станица во нашето Свети Николе. Нашата општина за прв пат добива нова, модерна...

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Илијев на средба со луѓе кои дале придонес во развојот на Кочани

Средба со луѓе кои дале придонес во развојот на Кочани, на која разменивме мислења за реализираните проекти во изминативе четири години и идеи за...

ВМРО-ДПМНЕ со лажна анкета во Штип за водство на Иван Јорданов

ВМРО-ДПМНЕ со лажна анкета во Штип за водство на Иван Јорданов. Анкета направена во "Microsoft Excel" и претставено лажно истражување се шири на социјалните мрежи...

Анастасов – Ладич: Завршено е поплочувањето на седум улици во Маричанска населба

✅ Завршено е поплочувањето на седум улици во Маричанска населба со вкупна должина над 600 метри. ➡️ Општина Пробиштип за овој проект распиша јавна набавка...

Свети Николе добива нова противпожарна станица (ФОТО)

Во полн ек се одвиваат градежните активности околу изградбата на новата противпожарна станица во нашето Свети Николе. Нашата општина за прв пат добива нова, модерна...
error: Content is protected !!