25.8 C
Skopje
понеделник, септември 27, 2021

ВИДЕО од Македонија кое ќе ве остави без збор: На сред пат – МЕЧКА, погледнете што прави

На социјалните мрежи се појави неверојатно видео, кое носи воодушевеност, но во ист момент и загриженост.

Дали сето тоа е убаво или пак опасно. Коментарите се различно, но со сигурност сите имаат тежина.

На патот Маврови Анови – с. Врбен, во Општина Маврово и Ростуше, е направено видеото кое ќе го погледнете во продолжение.

-Мислам дека не мора вака јавно да споделувате што се имате видено, посебно не од вакви лесно достапни места од причина што ова може да го гледаат и совесни и несовесни граѓани. Ме разбравте што сакам да кажам?, гласи еден од коментарите на видеото.

Човекот што го направил видеото се обидува да зборува со мечката, која пак занесено бара нешто. Погледнете го добро видеото во продолжение:На социјалните мрежи се појави неверојатно видео, кое носи воодушевеност, но во ист момент и загриженост.

Дали сето тоа е убаво или пак опасно. Коментарите се различно, но со сигурност сите имаат тежина.

На патот Маврови Анови – с. Врбен, во Општина Маврово и Ростуше, е направено видеото кое ќе го погледнете во продолжение.

-Мислам дека не мора вака јавно да споделувате што се имате видено, посебно не од вакви лесно достапни места од причина што ова може да го гледаат и совесни и несовесни граѓани. Ме разбравте што сакам да кажам?, гласи еден од коментарите на видеото.

Човекот што го направил видеото се обидува да зборува со мечката, која пак занесено бара нешто. Погледнете го добро видеото во продолжение:ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

Илијев на средба со луѓе кои дале придонес во развојот на Кочани

Средба со луѓе кои дале придонес во развојот на Кочани, на која разменивме мислења за реализираните проекти во изминативе четири години и идеи за...
- Advertisement -

ВМРО-ДПМНЕ со лажна анкета во Штип за водство на Иван Јорданов

ВМРО-ДПМНЕ со лажна анкета во Штип за водство на Иван Јорданов. Анкета направена во "Microsoft Excel" и претставено лажно истражување се шири на социјалните мрежи...

Анастасов – Ладич: Завршено е поплочувањето на седум улици во Маричанска населба

✅ Завршено е поплочувањето на седум улици во Маричанска населба со вкупна должина над 600 метри. ➡️ Општина Пробиштип за овој проект распиша јавна набавка...

Свети Николе добива нова противпожарна станица (ФОТО)

Во полн ек се одвиваат градежните активности околу изградбата на новата противпожарна станица во нашето Свети Николе. Нашата општина за прв пат добива нова, модерна...

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Илијев на средба со луѓе кои дале придонес во развојот на Кочани

Средба со луѓе кои дале придонес во развојот на Кочани, на која разменивме мислења за реализираните проекти во изминативе четири години и идеи за...

ВМРО-ДПМНЕ со лажна анкета во Штип за водство на Иван Јорданов

ВМРО-ДПМНЕ со лажна анкета во Штип за водство на Иван Јорданов. Анкета направена во "Microsoft Excel" и претставено лажно истражување се шири на социјалните мрежи...

Анастасов – Ладич: Завршено е поплочувањето на седум улици во Маричанска населба

✅ Завршено е поплочувањето на седум улици во Маричанска населба со вкупна должина над 600 метри. ➡️ Општина Пробиштип за овој проект распиша јавна набавка...

Свети Николе добива нова противпожарна станица (ФОТО)

Во полн ек се одвиваат градежните активности околу изградбата на новата противпожарна станица во нашето Свети Николе. Нашата општина за прв пат добива нова, модерна...
error: Content is protected !!