25.8 C
Skopje
понеделник, септември 27, 2021

ВИДЕО:Најдобриот светски тенисер направи ново шоу на социјалните мрежи

Синоќа помладиот брат на Новак Ѓоковиќ, Марко го прослави 30 –тиот роденден, а на социјалните мрежи се појави интересно видео од забавата.

Во видеото објавено на социјалните мрежи може да се види како Марко и Новак танцуваат во ритамот на светскиот хит „Деспасито“ на Луис Фонси.

Видеото експресно собра илјадници лајкови и позитивни коментари.Синоќа помладиот брат на Новак Ѓоковиќ, Марко го прослави 30 –тиот роденден, а на социјалните мрежи се појави интересно видео од забавата.

Во видеото објавено на социјалните мрежи може да се види како Марко и Новак танцуваат во ритамот на светскиот хит „Деспасито“ на Луис Фонси.

Видеото експресно собра илјадници лајкови и позитивни коментари.ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

Илијев на средба со луѓе кои дале придонес во развојот на Кочани

Средба со луѓе кои дале придонес во развојот на Кочани, на која разменивме мислења за реализираните проекти во изминативе четири години и идеи за...
- Advertisement -

ВМРО-ДПМНЕ со лажна анкета во Штип за водство на Иван Јорданов

ВМРО-ДПМНЕ со лажна анкета во Штип за водство на Иван Јорданов. Анкета направена во "Microsoft Excel" и претставено лажно истражување се шири на социјалните мрежи...

Анастасов – Ладич: Завршено е поплочувањето на седум улици во Маричанска населба

✅ Завршено е поплочувањето на седум улици во Маричанска населба со вкупна должина над 600 метри. ➡️ Општина Пробиштип за овој проект распиша јавна набавка...

Свети Николе добива нова противпожарна станица (ФОТО)

Во полн ек се одвиваат градежните активности околу изградбата на новата противпожарна станица во нашето Свети Николе. Нашата општина за прв пат добива нова, модерна...

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Илијев на средба со луѓе кои дале придонес во развојот на Кочани

Средба со луѓе кои дале придонес во развојот на Кочани, на која разменивме мислења за реализираните проекти во изминативе четири години и идеи за...

ВМРО-ДПМНЕ со лажна анкета во Штип за водство на Иван Јорданов

ВМРО-ДПМНЕ со лажна анкета во Штип за водство на Иван Јорданов. Анкета направена во "Microsoft Excel" и претставено лажно истражување се шири на социјалните мрежи...

Анастасов – Ладич: Завршено е поплочувањето на седум улици во Маричанска населба

✅ Завршено е поплочувањето на седум улици во Маричанска населба со вкупна должина над 600 метри. ➡️ Општина Пробиштип за овој проект распиша јавна набавка...

Свети Николе добива нова противпожарна станица (ФОТО)

Во полн ек се одвиваат градежните активности околу изградбата на новата противпожарна станица во нашето Свети Николе. Нашата општина за прв пат добива нова, модерна...
error: Content is protected !!